Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas plečia modernių paslaugų erdvę

2009-09-02

 

Šių metų balandį Mokslo ir enciklopedijų leidybos (MELI) institutas pasiūlė skaitytojams naują, šiuolaikišką paslaugą – prenumeruoti Visuotinę lietuvių enciklopediją internetu. Pavasarį skaitytojai  galėjo užsiprenumeruoti penkioliktąjį šios enciklopedijos tomą, o dabar sėkmingai įsibėgėja šešioliktojo tomo prenumerata.

Modernesniu užsakymo ir atsiskaitymo būdu susidomėjo ir didmiesčių, ir kitų vietovių gyventojai, ir jaunimas, ir vyresnio amžiaus skaitytojai, todėl MELI nutarė nuo rudens įdiegti dar vieną naujovę – leidinių užsakymą internetu. Pirmosiomis rugsėjo dienomis skaitytojai galės internetu užsisakyti visus išleistus Visuotinės lietuvių enciklopedijos tomus, o nuo spalio mėnesio – ne tik šią enciklopediją, bet ir kitus populiaresnius MELI leidinius. Daugiau informacijos apie užsakymo sąlygas skelbiama MELI interneto svetainėje www.meli.lt

Internetu užsakytas knygas skaitytojai galės atsiimti savo pasirinktame artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje. Į leidinio kainą bus įskaičiuotos ir siuntimo išlaidos. Pirmajame šio projekto etape numatyta pristatyti leidinius tik Lietuvos teritorijoje, o tolesnė jo plėtra priklausys nuo skaitytojų aktyvumo ir pageidavimų.

Galimybė užsisakyti MELI leidinius internetu turėtų sudominti mažesnių miestų ir gyvenviečių skaitytojus, kurie negali kitais būdais įsigyti MELI leidinių, taip pat daug dirbančius žmones, neturinčius laiko darbo metu užsukti į knygyną.

 

Apie leidėją

Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas (MELI) yra valstybinė mokslo leidybos įstaiga, įsteigta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos. Institutas rengia ir leidžia Visuotinę lietuvių enciklopediją, įvairias šakines enciklopedijas (muzikos, žemės ūkio, Mažosios Lietuvos, technikos, JAV lietuvių), žurnalą Gimtoji kalba, filologijos, visuomenės, gamtos, technikos mokslų monografijas, žodynus, užsienio autorių mokslinius veikalus, žinynus.

MELI bendradarbiauja su Lietuvos mokslų akademija, Lietuvos universitetais, institutais, mokslo tiriamaisiais institutais, kultūros ir švietimo įstaigomis.

 

Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, www.meli.lt