Lietuviškas žodis – tarptautinėje intelektualios literatūros knygų mugėje Maskvoje

Lapkričio 29 d. Maskvoje prasideda aštuntoji tarptautinė intelektualios literatūros knygų mugė Non-Fiction. Šiemet joje dalyvauja net 240 leidyklų iš 16 šalių. Lietuvai šioje išskirtinėje intelektualiosios literatūros leidėjų ir skaitytojų šventėje atstovauja Lietuviškos knygos, Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas, Lietuvių kalbos instituto ir Lietuvos Respublikos ambasados leidybos programos. Lietuvos knygų leidėjai pirmą kartą intelektualios literatūros knygų mugėje Non-Fiction pristatys didelį jungtinį Lietuvos stendą.
Ši knygų mugė – unikali galimybė sustiprinti pasaulio lingvistų ir kitų sričių humanitarų ryšius, puiki proga svariai pristatyti lietuvių kalbą ir lietuvišką spausdintą žodį daugiakalbei knygų mugės auditorijai.
Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas šioje tarptautinėje knygų mugėje pristato daugiau kaip 40 savo leidinių lietuvių ir kitomis kalbomis, skirtų Lietuvos istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, baltistikos tematikai (P. U. Dini „Baltų kalbos: lyginamoji istorija“, D. Saukos „Lietuvių tautosaka“, S. Vaitekūno „Lietuvos gyventojai per 2 tūkstantmečius“, A. Eidinto, D. Eidinto „Žydai, Izraelis ir palestiniečiai“, Z. Zinkevičiaus „Senosios Lietuvos valstybės vardynas“, knygų seriją mokiniams „Lietuva“ ir kt.).