KAUNO KNYGŲ DIENOS 2009 JAU ŠIĄ SAVAITĘ!

Šių metų lapkričio 19–22 d. duris atvers pirmoji Kauno skaitytojams skirta knygų paroda „Kauno knygų dienos 2009“. Net keturias dienas veiksianti paroda kasdien pasiūlys daugybę knygų pristatymų, susitikimų su autoriais, renginių ir mažiesiems, ir suaugusiems parodos lankytojams.

„Kauno knygų dienose“ dalyvaus daugiau kaip 40 Lietuvos leidyklų ir 60 knygų autorių. Kiekvieną dieną parodoje dalyvaujantys Lietuvos rašytojai bus pasirengę kauniečiams papasakoti apie savo knygas ir padovanoti po autografą.

Parodoje visas keturias dienas dalyvaus ir Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas (MELI). Instituto stende bus galima pavartyti ne tik rimtas mokslui ar darbui skirtas knygas, bet ir pažintinius iliustruotus leidinius laisvalaikiui, meno albumus, kaip antai „100 iškiliausių Lietuvos žmonių“, „Šalis ta Lietuva...“  ar „Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus lobynas. Tapyba“.

 

Visi MELI leidiniai „Kauno knygų dienose“ bus parduodami be prekybinio antkainio mažiausia leidėjo kaina. (Parduodamų leidinių sąrašą galite atsisųsti iš čia) Kviečiame įsigyti enciklopedijų, žodynų, leidinių jaunimui, meno albumų ir kitų leidinių tiesiai iš leidėjo!

 

Iki susitikimo Kaune, prekybos ir pramogų centre „Mega“ (adresas – Islandijos pl. 32)


Parodos darbo laikas

Lapkričio 19 d. – 20 d. nuo 11 iki 19 val.

Lapkričio 21 d. – nuo 11 iki 20 val.

Lapkričio 22 d. – nuo 11 iki 17 val.

 

Turite klausimų? Rašykite el. paštu info@meli.lt arba skambinkite tel. (8 5) 243 13 38.

Mugės organizatorius - UAB Ekspozicijų centras, www.expo.lt