Balandžio 4 d. vyko knygos apie Algirdą Brazauską pristatymas Ignalinoje

Balandžio 4 dieną 17 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešojojo bibliotekoje vyko Sauliaus Grybkausko ir Mindaugo Tamošaičio knygos Žmogus, jungęs epochas. Algirdo Brazausko politinė biografija pristatymas.

Monografijoje pateikiamas argumentuotas, gausiais archyviniais šaltiniais, daugelio interviu medžiaga, moksline ir publicistine literatūra grįstas požiūris į vieno svarbiausių Lietuvos vadovų – Algirdo Brazausko – politinę veiklą. Šios knygos pasakojimas pradedamas XX amžiaus penktojo dešimtmečio pabaiga, kai A. Brazauskas žengė pirmuosius žingsnius kaip politikas, o baigiamas 2010-ųjų – A. Brazausko mirties metų – Lietuvos politiniais įvykiais.

Į šį politiką siūloma pažvelgti ne kaip į nežinia iš kur atsiradusią duotybę, o kaip į asmenybę, kuri buvo veikiama to meto politinių, socialinių ir ekonominių aplinkybių. Tai ne vien pasakojimas apie asmenį – kartu tai pasakojimas ir apie visą kartą, patyrusią okupaciją, išgyvenusią sovietizaciją, dirbusią, kūrusią vėlyvuoju sovietmečiu, galiausiai tapusią nepriklausomybės atkūrimo dalyve bei liudininke.

Knygos pristatyme dalyvavo knygos autoriai, Česlovas Juršėnas, MELC direktorius Rimantas Kareckas.