Balandžio 18 d. A. Eidinto knygos „Trijose žvalgybose. Lietuvos kavalerijos kapitono istorija“ sutiktuvės Vilniuje

Maloniai kviečiame balandžio 18 d. (antradienį) 17 val. į Alfonso Eidinto knygos „Trijose žvalgybose. Lietuvos kavalerijos kapitono istorija“ sutiktuves Signatarų namuose.

Knygoje pasakojama apie slaptųjų tarnybų karininką Bronių Michelevičių ir jo pasirinkimus sudėtingoje XX a. vidurio istorijoje. Daugiausia remtasi jo paties asmeninio archyvo dokumentais, taip pat dukters Astros Juliannos Michels prisiminimais. Išlikęs archyvas pasirodė įdomus jau vien tuo, kad Broniaus Michelevičiaus biografija yra išskirtinė Lietuvos kariuomenės karininko istorija. Lietuvą okupavus sovietams jis dirbo net dviejose užsienio šalių žvalgybose. Keli mėnesiai, praleisti sovietų okupacijoje, politiniai ir socialiniai komunistinio režimo pertvarkymai, Lietuvos nepriklausomybės sunaikinimas nulėmė jo apsisprendimą. Bronius Michelevičius su bendraminčiais įsitraukė į organizaciją, kuri savo tikslu iškėlė kovą su komunizmu.

Sutiktuvėse dalyvauja knygos autorius istorikas, rašytojas, ambasadorius dr. Alfonsas Eidintas, renginį veda dr. Algimantas Kasparavičius.

Renginio vieta – Signatarų namai Vilniuje, Pilies g. 26.