2008 m. lapkričio 24 d. vyks Lietuvos mokslų akademijos diena Panevėžyje

Šių metų lapkričio 24 d. Panevėžyje vyks Lietuvos mokslų akademijos diena. Tarp gausybės planuojamų renginių vyks ir knygų parodos.

 

Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas pakvies į naujausių leidinių parodą, kurioje svečiai galės pasklaidyti naujausią Visuotinės lietuvių enciklopedijos tomą, enciklopediją Lietuva, kitus šių metų leidinius, įsigyti juos  ir senesnius leidinius su didele nuolaida.

Knygų parodos vyks 9.00–12.00 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14) ir 13.00–14.00 val. Panevėžio miesto savivaldybės I a. salėje (Laisvės a. 20).

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Daugiau informacijos apie renginius http://lma.lt/.

 

Apie Institutą

Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas (MELI) yra valstybinė mokslo leidybos įstaiga, įsteigta LR Švietimo ir mokslo ministerijos. Institutas rengia ir leidžia Visuotinę lietuvių enciklopediją, įvairias šakines enciklopedijas (muzikos, žemės ūkio, Mažosios Lietuvos, technikos, JAV lietuvių), žurnalą Gimtoji kalba, filologijos, visuomenės, gamtos, technikos mokslų monografijas, žodynus, užsienio autorių mokslinius veikalus, žinynus.

MELI nuolat bendradarbiauja su Lietuvos mokslų akademija, Lietuvos universitetais, institutais, mokslo tiriamaisiais institutais, kultūros ir švietimo įstaigomis.