Pasiduok traukai | Klaipėdos knygų mugė

2020 m. rugsėjo 28 d.

„Pasiduok traukai“ – drąsiai kviečia VIII Klaipėdos knygų mugė. 2020 m. spalio 1–3 dienomis kiekvienas yra laukiamas Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje, kiekvienas yra kviečiamas atsiduoti tam, kas nenumaldomai traukia, žavi ar net užburia.

Knygos šventės metu lankytojams bus pristatyti unikalūs literatūriniai-kultūriniai duetai, kuriuose susitiks žymūs kūrėjai ir jiems oponuojančios ryškios kultūrinės erdvės asmenybės. Savo naujausias knygas pristatys LIMVILA ir Lietuvos leidėjų asociacija nariai. Vyks kultūros ir švietimo sektoriaus specialistų diskusija.

Knygų mugės lankytojai galės užsukti į parodas, jaunimo, vaikų, muzikos, edukacinę, istorinės tematikos erdves, vyks skaitymų, performatyvios poezijos vakarai. Pirmą kartą dar prieš knygų mugę bus organizuojami ir įvadiniai renginiai lankomose miesto kultūros ir laisvalaikio erdvėse. Užsienyje ir Lietuvoje kuriantys rašytojai, muzikantai, menininkai pasidalins su KKM lankytojais savo unikaliu požiūriu į kūrybą bei pasaulį.

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka kartu su mugės dalyviais, lankytojais bei svečiais minės ir savo 70-ies metų veiklos jubiliejų!

Spauskite „dalyvausiu“ ir visas tikslesnes detales sužinokite pirmi!


www.kkm.lt

#kkm2020 #pasiduoktraukai


Nuotraukų galerija