Imperatorių Rusija

Imperatorių Rusija

Jevgenij Anisimov


  • Dailininkas: Albertas Broga
  • Knygą išvertė: iš rusų kalbos Irena Aleksaitė
  • Metai: 2017
  • ISBN: 978-5-420-01785-2
  • Įrišimas: Kietviršis
  • Formatas: 160x240 mm
  • Kaina: 20.71€

Jevgenijus Anisimovas – žymus istorikas ir rašytojas, Anciferovo premijos laureatas, istorijos mokslų daktaras, profesorius, Rusijos Mokslų Akademijos Sankt Peterburgo istorijos instituto vyriausiasis mokslinis bendradarbis. „Kultūros“ televizijos kanalo  laidų ciklo „Dvaro paslaptys“ ir „Likimo belaisvės“ autorius ir vedėjas.

Knygoje „Imperatorių Rusija“ pateikta išsami ir visapusė imperatorių Rusijos istorija – nuo Petro I iki Nikolajaus II. Prieš skaitytojo akis atsiveria du Rusijos istorijos šimtmečiai, smarkiai nulėmę šalies likimą. Tai epocha, kai buvo klojami Rusijos galybės pamatai, didžios valstybės formavimosi epocha. Bet kartu tai nulėmė ir jos žlugimą 1917 metais.

Knygos, kurioje medžiaga dėstoma tradiciškai chronologiškai, tekstas papildytas įdomiais įterpiniais: „Veikiantieji asmenys“, „Legendos ir gandai“, „Pažvelkime į šaltinį“, „Pastabos paraštėse“. Daugelį skaitytojų sudomins ir trumpos žinutės: „Dinastinis medis“, „Valstybinės valdžios regalijos“, „Ordinai“, „Garsiausi laivai“.

Puikus autoriaus pasakojimo stilius ir knygoje pateiktos istorinės medžiagos turiningumas tikrai neleis skaitytojui nuobodžiauti!

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

NAUJOS KNYGOS

Kaina: 1.06€

Jevgenij Anisimov

Kaina: 20.71€

Alfonsas Eidintas, dalykinė autorė Astra Julianna Michels ir kiti

Kaina: 18.53€

Egdūnas Račius

Kaina: 5.45€

Kaina: 1.06€

Alfonsas Eidintas

Kaina: 16.35€

Oleg Dziarnovič, Raimonda Ragauskienė ir kiti

Kaina: 16.35€